Ontvang een offerte
Your Basket

Have you forgotten?

Snelle levering van doe-het-zelfproducten VK en EU
Landelijke Installatieservice GB
Klarna beschikbaar bij het afrekenen
0800 999 4008

3 dingen die u met uw kat kunt doen tijdens de lockdown

We zitten nog steeds in lockdown, wat betekent dat velen van jullie veel meer tijd zullen hebben om thuis met hun katten door te brengen. Niet alleen mensen krijgen te horen dat ze binnen moeten blijven, ook veel katten wennen aan een beperktere levensstijl. Dit komt door de aanbevelingen die zijn gedaan om katten uit de buurt van andere mensen en andere katten te houden vanwege het risico dat ze het virus oplopen en het mogelijk doorgeven aan hun kattenvrienden (en vijanden). Met deze extra quality time wilden we drie dingen delen die u met uw katten kunt doen, voor het geval u zich verveelt of wat motivatie wilt tijdens deze moeilijke tijden.

Maak je eigen kattenactiviteitencentrum

Deze is geïnspireerd door mijn dochter en haar Keetso Cat, Motsie, die ze in februari heeft geadopteerd. Motsie mag niet naar buiten en ze houdt van klimmen (een veel voorkomende raseigenschap). Met dat in gedachten besloten mijn dochter en haar partner om een ​​op maat gemaakt activiteitencentrum voor katten te bouwen. Het activiteitencentrum is ontworpen rond een deurkozijn, wat betekent dat het geen vloeroppervlak in beslag neemt, ideaal voor kleine appartementen en huizen. Met een paar stukken hout heeft Motsie nu verschillende extra klimplatforms en een extra hangmat om in te slapen, bovenaan het deurkozijn geplaatst. Het project duurde slechts een paar uur en het resultaat is geweldig, vooral voor de eerste poging. Het plan is om de planken door de hele gang door te trekken.

Maine Coon kat chillen in een boom

Outdoor avonturen

Vrije toegang tot het buitenleven is misschien niet mogelijk, maar dat betekent niet dat het helemaal moet stoppen. Het bouwen van een catio of het plaatsen van een kattenhek is een geweldig idee voor katten die gewoon van de natuur houden. Alles wat u nodig heeft, is verkrijgbaar in onze winkel en in sommige gevallen kan ons team de installatie voor u uitvoeren als sociale afstand mogelijk is.

Kattenopvangsystemen zoals deze zorgen ervoor dat katten geen toegang hebben tot andere mensen, hun huizen of met andere dieren in de omgeving kunnen spelen. Ze zijn beperkt tot de ruimte die u toewijst, waardoor meerdere risico's voor hun gezondheid en welzijn worden geëlimineerd. Neem contact met ons op als u vragen heeft over doe-het-zelf of installatie. Ons team staat klaar om u te voorzien van alle kennis en apparatuur die uw op maat gemaakte kattenopvangsysteem nodig heeft.

Instagram beroemd

Combineer je liefde voor je katten met je liefde voor fotografie en maak hun eigen Instagram-profiel. Katten helpen iedereen gelukkig te blijven in deze moeilijke tijd. Deel het lockdown-leven van uw kat met de wereld, leer andere katten en kattenliefhebbers in de grote wijde wereld kennen, zonder uw huis te verlaten.

Werken aan een Instagram-profiel (of zelfs een TikTok als je film boven fotografie verkiest) is een leuk project dat de massa vreugde kan schenken. Vergeet niet om ook je Instagram-profielen met ons te delen, we zien ze graag! Je kunt ons profiel vinden door op ProtectaPet op Instagram te zoeken en andere profielen te vinden die je kunt volgen met de hashtag #protectapet.