Ontvang een offerte
Your Basket

Have you forgotten?

Snelle levering van doe-het-zelfproducten VK en EU
Landelijke Installatieservice GB
Klarna beschikbaar bij het afrekenen
0800 999 4008

Exclusief aanbod voor klanten van ProtectaPet voor kattenoppas

#CatsLOVEcompany

Als u een katteneigenaar en klant bent van ProtectaPet, wat voor soort kat u ook heeft, of u nu een coole, rustige klant heeft of een knuffelige, troostzoeker, u zult zich altijd zorgen over hem maken als u weggaat. U weet dat uw kat eenzaam wordt zonder menselijk gezelschap en daar zijn wij het mee eens!

Bij TrustedHousesitters hebben we een gemeenschap van duizenden kattenliefhebbers die voor katten zorgen als hun baasjes niet thuis zijn. Deze kattenliefhebbers vertellen ons dat ze een band krijgen met de katten waarvoor ze zorgen en dat katten reageren op een liefdevolle oppas die voor ze zorgt. Alleen al in het eerste kwartaal van 2017 hebben onze kattenoppassers ruim 4.500 katten verzorgd, dus ze weten waar ze het over hebben!

Om erachter te komen wat onze katteneigenaren precies hebben ervaren, hebben we een enquête opgezet. Hieruit bleek dat 85% van de katteneigenaren zei dat hun katten er de voorkeur aan geven dat iemand thuis voor ze zorgt als ze op reis zijn.

We hebben ongeveer 8.500 katteneigenaren die om deze reden gebruik maken van onze service. Dit wordt ook ondersteund door een recent onderzoek van de Oregon State University , waaruit blijkt dat katten niet alleen kastliefhebbers zijn, maar dat ze menselijk contact verkiezen boven eten, geur of speelgoed.

En het is niet alleen een enkele kat die van knuffelen houdt; 83% van de katteneigenaren die op de TrustedHousesitters-enquête reageerden, zei dat hun katten van knuffelen hielden.

#WeLoveCats

Bij TrustedHousesitters begrijpen wij katten. Onze leden hebben vele duizenden kattenoppasdagen en -avonden gehad en we hebben meer katten opgevangen dan enig ander dier sinds we in hun eigen huis voor huisdieren zijn gaan zorgen. 54% van onze leden die huisdieren bezitten, zijn katteneigenaren die erop vertrouwen dat onze oppassers voor hun katten zorgen.

Onze zorgzame huisdieroppassers reizen de wereld rond om op allerlei soorten katten te passen, variërend van reddingskatten tot gemengde rassen, Brits korthaar, Maine Coon, Ragdoll en Amerikaans korthaar. Deze hebben allemaal verschillende behoeften, sommige hebben verzorging nodig, andere houden van het buitenleven. Onze huisdieroppassers zorgen ervoor dat ze veilig zijn en goed verzorgd worden terwijl hun baasjes niet thuis zijn.

Als u TrustedHousesitters wilt uitproberen om een ​​liefdevol persoon te vinden die voor uw kat kan zorgen, hebben we een speciale regeling voor ProtectaPet-klanten opgezet waarbij u een gratis proefperiode van een maand krijgt.

Tweeling witte katten