Ontvang een offerte
Your Basket

Have you forgotten?

Snelle levering van doe-het-zelfproducten VK en EU
Landelijke Installatieservice GB
Klarna beschikbaar bij het afrekenen
0800 999 4008

Waarom kiezen voor een professionele ProtectaPet-installatie?

ProtectaPet biedt twee serviceniveaus: als u technisch ingesteld bent en vaardig bent met gereedschap, kunt u overwegen een doe-het-zelfpakket in onze online winkel aan te schaffen. Of, als u liever de geruststelling heeft dat onze hooggekwalificeerde experts aanwezig zijn, profiteert u van onze professionele installatiegaranties:

 18 maanden Peace of Mind-garantie

 Montage door opgeleide en verzekerde deskundigen

 Ons team heeft de gezamenlijke ervaring met het kattenbestendig maken van duizenden tuinen

 Onze Installatiemonteurs zijn getraind om 'als katten te denken'

 Wij kunnen maatwerk leveren, afgestemd op uw specifieke wensen

 Sommige van onze op maat gemaakte componenten zijn alleen beschikbaar op de installatieservice

 Aftersales en klantenservice Neem vandaag nog contact op met ons team van experts en wij kunnen u adviseren over de mogelijkheden om een ​​natuurlijke veilige haven voor u en uw katten te creëren om te ontdekken, te ontspannen en te spelen.